6 лист. 2017

Єдиний урок "Життя без насильства"

В рамках початку Тижня профілактики правопорушень були проведені тематичні Єдині уроки.
25 жовт. 2017

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек з 1 по 31 жовтня бібліотекарем школи Марченко Ю.С.. було проведено: 1. Круглий стіл "Здоровий спосіб життя в традиціях українського народу" з учнями 6-7 класу. 2.Оформлено із активом бібліотеки тематичну полицю: " Мандрівка на планету Здоров'я". 3. Конкурс-вікторина " Що я знаю про здоровий спосіб життя".
12 жовт. 2017

Козацькі забави

12.10 17 напередодні свята 14 жовтня, присвяченому Українському Козацтву, в нашій школі були проведені спортивні змагання - веселі старти - "Гей, ви, хлопці, славні запорожці!".
3 жовт. 2017

День працівника освіти

Урочисте свято до Дня вчителя. Яскраві виступи наших школярів, як прояв щирої любові та поваги до щоденної праці наших освітян. Всесвітній День вчителя відзначають в першу неділю жовтня, і святкується більш ніж в 100 країнах світу. У цей день відзначаються заслуги вчителів і всіх працівників сфери освіти та їх неоціненний внесок у розвиток суспільства. У нашій школі відбулося свято «Свого вчителя любимо і пам’ятаємо». Директор школи Черкашина Тетяна Степанівна привітала усіх працівників школи, а учні підготували цікавий та веселий концерт. Учителі в свою чергу, подякували всім за позитив і гарний настрій.
21 вер. 2017

Міжнародний день миру

День відмови від насильства і припинення вогню в усіх куточках Землі відзначається з ініціативи ООН Міжнародний день миру щорічно відзначається 21 вересня, починаючи з 2002 року, коли на Генеральній Асамблеї ООН була прийнята відповідна резолюція про встановлення дати святкування.
21 вер. 2017

Осінній вернісаж

В школі проводилась виставка дитячих поробок з овочів "Дари осені" вражають фантазія, талант та креативність учнів навчального закладу.
18 вер. 2017

Місячник цивільного захисту

З 15 вересня по 17 жовтня 2017 року в школі проведено Місячник цивільного захисту під час якого: Проведені тематичні виховні заходи, конкурси, вікторини із демонстрацією пізнавального матеріалу з питань пропаганди здорового, активного способу життя, дитячі конкурси з оцінки можливостей дітей орієнтуватися в надзвичайних ситуаціях, повсякденному житті.
15 вер. 2017

Пам’ятаймо заради життя!

Без минулого немає майбутнього. Подвиг українського народу у Другій світовій війні не підлягає забуттю. Ми повинні пам’ятати героїв-визволителів заради життя на землі. 16 вересня 2017 року відзначалася 74-а річниця визволення м. Первомайський від нацистських загарбників.
1 вер. 2017

Урок патріотичного виховання в ЗОШ №1

Тематичний напрям Першого уроку для учнів: "Європа – наш цивілізаційний вибір". Теми проведених уроків: «Україна на карті Європи», «Ми – діти європейської родини», «Моя Україно! Ти мати єдина на всі покоління й віки…», «Україна – Європа: історичний і культурний діалог», «Європейське майбутнє України», «Ми будуємо Україну – європейську демократичну країну», «Європейські цінності – основа демократичної України». Запропоновані матеріали спрямовані на поглиблення знань школярів про інтеграцію України до Європейського Союзу.
1 вер. 2017

Здрастуй, школо!

День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування.